Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436979

Objekti- ja projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ehitustööde juhtimine ning organiseerimine ehitusobjektil;
* alltöövõtjate ja tarnijate valimine;
* alltöövõtu- ja tarnelepingute sõlmimine;
* ehitusobjektide kvaliteetse ja tähtajalise valmimise tagamine vastavalt eelarvele ja lepingutele.

Ootused kandidaadile

* Ehitusalane kõrgharidus;
* erialane töökogemus;
* kasuks tuleb eelnev riigihanke objekti juhtimise kogemus;
* väga hea eesti keele oskus ning vähemalt ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil;
* hea arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja vastutusrikast tööd.

Lisainfo

CV-le lisada kaaskiri palgasoovi ja fotoga.

Tööpakkumise number
#436979

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. september 2016
Kuulutus sisestati:
22. august 2016

AS Remet loodi 1990-aastal. Põhiliselt keskendub ehitusettevõte Remet peatöövõtule, ehituse projektijuhtimisele ja kinnisvara arendamisele.

Vaata rohkem