O´LEARYS Kristiine otsib Sind RESTORANIJUHT!

APL RESTORANID OÜ

Tööpakkumise number

624573

APL Restoranid OÜ O´LEARYS Kristiine otsib Sind RESTORANIJUHT!

Töö kirjeldus

RESTORANIJUHINA vastutad üksuse tulemusliku ja efektiivse juhtimise eest. Tegeled eelarve planeerimise, müügieesmärkide seadmise ning tulemuste analüüsimisega. Oskad silmad särama lüüa enda meeskonnal ja neid motiveerida.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult eelnevat juhtimiskogemust toitlustusvaldkonna ettevõttes, väga head analüüsivõimet ja varasemat meeskonnajuhtimise kogemust.


Ettevõte pakub

Otsid uut ja põnevat väljakutset kiiresti arenevas ettevõttes? Oled hands on tegutseja ning väga hea suhtleja? Sa armastad restoranitööd ja oled enda tegemistes teistele töökaks eeskujuks? O´LEARYS on koht just Sulle!Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. november 2019
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2019
Soovin kandideerida

O´LEARYS Kristiine otsib Sind RESTORANIJUHT!


APL RESTORANID OÜ

O`Learys on Eesti suurim spordirestoran ja meelelahutuskeskus. O'Learys on tänapäeval hästi tuntud ja hinnatud oma suurepärase atmosfääri, maitsva toidu ning spordiülekannetega. Üle maailma on üle 130. O'Learyse restorani, rohkem kui 10 riigis. Kirg spordi vastu. Lõõgastav tunne. Kodune toit. Hea atmosfäär. Mõnus koht, kus segunevad hea toit, jook, sport ja inimesed. Intiimne ja tõeline. Selline ongi O'Learyse tunne. O`Learys on osa Apollo ettevõtete grupist.

Avan ettevõtte profiili