Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314244

NÕUDEPESIJA/KORISTAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Nõude pesemine
  • Nõude paigutamine riiulile ja poleerimine
  • Vajadusel köögi põranda pesu
  • Köögi ja teenindussaalide korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 18 eluaastat
  • Eesti keele valdamine
  • Kohusetunne, usaldusväärsus ja ausus
  • Valmisoleks tööks õhtuti ja nädalavahetusel
  • Eesti keele valdamine suhtlustasandil
  • Põhiharidus

Kasuks tuleb:
  • Eelnev töökogemus
  • Kohusetundlikkus
  • Soovitused varasematest töökohtadest

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja kokkuhoidvat kollektiivi
  • Kaasaegset töökeskonda
  • Konkurentsivõimeslist töötasu
  • Täistööaega graafiku alusel
  • Pikaajalist töösuhet

Tööpakkumise number
#314244

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2013

Ajalooline kohvik Kadrioru pargi tiigi ääres uues kuues, Kohvik-Restoran-Terrass Katharinenthal, ootab oma kollektiivi rõõmsameelset, kogemustega ja lojaalset NÕUDEPESIJAT/KORISTAJAT, kel sära silmades ja nobedad näpud.

Vaata rohkem