Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673290

NÕUDEPESIJA TOOTMISESSE (töökoht asub Keilas)

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime TOIDUAINETE TOOTMISESSE nõudepesijat.

Ootused kandidaadile

  • töökus ja valmisoleks vahetustega töök (12h kell 7-19)

  • korrektsus ja puhtusearmastus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd

  • tasuta toitlustust

  • soodustusi ettevõtte toodangule

Tööpakkumise number
#673290

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 4.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

Usin-TR OÜ pakub Teile erinevaid salateid, toorsalateid, suupisteid, valmistoitu ja suurepärast valikut pagari- ja kondiitritooteid.
Meie valmistatud toidud on ehedalt kodused, sest kõik tooted valmistatakse kohapeal ja käsitsi. Massiivsete tootmisliinide asemel on meil usinad kokad, kes valmistavad iga sööki erilise hoole ja pühendumusega. Kliendina võite Te kindlad olla, et meie köögis ei lisata valmivatele toitudele täiendavaid säilitusaineid ning toidud on alati värsked ja koduse maitsega.

Vaata rohkem