Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341322

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõude pesemine.

Ootused kandidaadile

Sa oskad hoida puhtust ja korda.
Sa oled kohusetunlik, täpne ja töökas.
Sa oled hea suhtleja ja suudad tulla toime pingeliste olukordadega.

Ettevõte pakub

Olla osa kokkuhoidvast nooruslikust meeskonnast.
Häid töötingimusi ja sõbralikku töökeskkonda.

Lisainfo

Töötasu: kokkuleppel
Asukoht: Tallinna vanalinn
Kandideerimise tähtaeg: 19.05.2014
Lisainfo: telefonil 52 77507

Tööpakkumise number
#341322

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. mai 2014
Kuulutus sisestati:
5. mai 2014

Kohvik Till ja Kummel on kohvik-restoran Tallinna vanalinnas Nunne tänaval.

Toidu valmistamise ja toidu nautimise juures valmistab meile suurimat rõõmu selle kogemuse jagamine.
Kohvik Till ja Kummel on koht, kus kohtuvad külalislahkus ja soojus, hea toit ja veel paremad inimesed.

Kui Sinu kirg on seotud toidu ja selle valmistamisega ja Sa soovid töötada kokkuhoidvas ja nooruslikus meeskonnas, siis oled just Sina see, keda me otsime!

Vaata rohkem

Nõudepesija