Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627448

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Köögi ja restoraninõude pesemine (pokaale ja klaase pesevad ettekandjad)

Мойка кухонной посуды и ресторанной, (бокалы и фужеры моют официанты)

Nõudmised kandidaadile

Oskad oma tööposti eest hoolitseda.

Можешь заботиться о своей секции.

Kadriorg. Poska 19a

110 -130 tundi kuus. Restoran lahti teisipäevast-laupäevani.
Graafik üks nädal 2 päeva, teine nädal 3 päeva. 10-23.
Stabilne töö. Hooliv kollektiiv. Toit ja kohvi, teed ettevõtte poolt.
Ametlik palk.

Кадриорг. Поска 19а
110-130 часов в месяц. Ресторан работает со вторника по субботу.
С 10-23.
График работы: одна неделя 2 дня, другая 3 дня.
Стабильная работа. Заботливый коллектив. Еда, кофе от предприятия.
Официальная зарплата.

Tööpakkumise number
#627448

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 3.73 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
14. november 2019

CVKeskus.ee klient

Uus restoran Kadriorus.
Meie poolt juba avatud ja igapäevaselt toimivad restoranid on Kalamajas restoran Moon ja Pelgulinnas restoran Kolm Sibulat.
Restorani näol saab olema sarnase konseptsiooniga kogupere restoran ausa ja lihtsa ja arusaadava toiduga :)
Poska 19 a.

Vaata rohkem

You are applying to:
Nõudepesija