Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437004

NÕUDEPESIJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kohusetundliku ja kiiret nõudepesijat.
Põhilised tööülesanded on nõude kiire ja tõhus pesemine.
Hoolt kandma nõude puhtuse ja pesemiskvaliteedi eest.
Tööruumide korrashoid(köögis ja vaheruumides)

Ootused kandidaadile

Kiire ja kohusetundlik
Puhtusearmastaja ja positiivse ellusuhtumisega.
Väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus

Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust.

Ettevõte pakub

Sõbralikku meeskonda
Majutuse võimalus vahetuse ajaks kui elukoht ei ole Tallinnas
Erinevaid ettevõttesiseseid soodustus

Tööpakkumise number
#437004

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2016
Kuulutus sisestati:
22. august 2016

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel ka soodsat ning maitsvat päevabuffeed.

Vaata rohkem

NÕUDEPESIJA