Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343503

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

nõudepesu ja köögi korrashoid

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
hoolikus
kohusetundlikkus
korrektsus
positiivne ja aktiivne töössesuhtumine
puhtus
töökus
töötahe
valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

kaasaegset meeldivat töökeskkonda
lõbusat ja sõbralikku kollektiivi
motiveerivat töötasu
palju tööd

Tööpakkumise number
#343503

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
21. mai 2014

CVKeskus.ee klient

Al Bastione:

- Itaaliapärane kohvik hommikusel Viru tänaval, kohapeal valmistatud suussulavate Croissantidega, aroomse kohvi ja armsa teenindusega

- Ristorante - Pizzeria: kaasaegne kivipõhjaga, puuküttega pizzaahi, milles keerutab suurepäraseid pizzasid, meie Itaallasest pizzajolo
söegrillil valmistab suussulavaid maitseidmeie Armeenlasest grillmeister
Peakokk Marco lemmikiuteks on magustoidud, Itaaliapärased salatid, pastad, risotto ja suupisted
Kõige selle kõrvale, on meil ainulaadne ja täiuslik valik Itaalia veine

- Bastioni aed, Vanalinna suurim sisehoov oma tuntud headuses, läbi suve muusikaprogrammid, mõnus olemine

Vaata rohkem

Nõudepesija