Värsked tööpakkumised

Nõudepesija täiskohta - Ülemiste

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398692

Tööpakkumise number

398692

Töö kirjeldus

Seoses jätkuva töömahu suurenemisega, otsime oma Ülemistel paiknevale kliendile tragit nõudepesijat, kelle tööülesanneteks on:
- tunnelnõudepesumasina täitmine ja tühjendamine;
- abistada vajadusel kiiretel aegadel köögipersonali jooksvate üleassanetega.

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus suhtlustasandil;
Pingetaluvust- tegemist on kiire tempoga suurköögiga;

Kasuks tuleb varasem töökogemusega nõudepesijana eriti (suurköögis tunnelnõudepesinaga)

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- tööaeg E-R,
- toetavat suurettevõttet,
- hubast ja kaasaegset töökeskkonda Ülemistes,
- tunnitasu 4.- eurot tunnis (bruto).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
7. november 2015
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2015
Brutopalk:
4 EUR tunnis

Staffpoint OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Kuni 06.09.2013 kandis ettevõte nime Personalipunkt OÜ.

Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes
Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit ja üle 17 000 renditöötaja.