Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #622812

Nõudepesija / Посудомойка

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõude pesemine nõudepesumasinaga ja käsitsi
Töökoha korrashoid, põrandate pesu voolikuga
Nõude ladustamine vastavalt korrale ja asukohale
Nõude puhtuse ja kvaliteedi jälgimine
Jäätmete sorteerimine ning käitlemine
Vajadusel lõpeb õhtune vahetus hiljem (erand olukorras)
Võimalus töötada nii täiskoormusega või osalise tööajaga

Nõudmised kandidaadile

Nõudepesuruumi ja nõude puhtuse tagamine
Kohusetundlikkus ja abivalmidus
Kehtiv tervisetõend

Ettevõte pakub

Kohapealset väljaõpet
Sportimise ja tervisesoodustusi
Hügieenikoolituse tegemise võimalust
Kindlat ja ametliku palka
Tööd vahetustega, pikk ja lühike nädal
Soodsaid toitlustamisvõimalusi
Ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Tööle asumine koheselt.
Tööaeg 07:00-19:00 / Pikk ja lühike nädal
Lisainfo tööpäeviti (9:00-16:30) telefonil: +372 5194 6840

Tööpakkumise number
#622812

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 4.25 €/tunnis
Kuulutus aegub:
12. november 2019
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2019

Restorani süda on selle köök. Seepärast on meie nimi ka La Cucina, mis tähendab Itaalia keeles just kööki, mis meie juures on kõigile avatud.
Pakume klassikalisi Itaalia toite ning Napoli stiilis pitsasid.

Vaata rohkem