Värsked tööpakkumised

Nõudepesija-köögitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359584

Tööpakkumise number

359584

Töö kirjeldus

Nõude pesemine, klaaside poleerimine jms. Ei pea pesema köögi potte, marmiite jms., samas tuleb aidata köögimeeskonda väiksemate töödega nagu küüslaugu ja sibula koorimine (kui on aega nõude pesemise kõrvalt), aidata hoida üldist puhtust köögis jms.

Nõudmised kandidaadile

Varasem kogemus ei ole vajalik, küll aga soov luua pikaajaline töösuhe.

Pakume tööd mainekas Tallinna ettevõttes, sõbralikku ja teineteisest hoolivat meeskonda! Töötamist graafiku alusel, palk kokkuleppel.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV läbi CV Keskuse või tuua paberkandjal restorani Elevant Vene 5 Tallinna Vanalinnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. november 2014
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2014

Tallinna Vanalinnas asuv Restoran Elevant on üks esimesi India maitseid pakkuvaid toitlustuskohti Eestis.