Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #276221

Nõudepesija/ köögiabiline

CVKeskus.ee klient
Norra
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd nõudepesija/ köögiabilisele kõrgetasemelise Norra hotelli restoranis.

Töökirjeldus:
* nõudepesu
* puhastustööd köögis
* kokkade abistamine
* jms ülesanded köögis

Tööle asumine: kohe
Tööperiood: kuni 31.08.2012

Ootused kandidaadile

inglise keele oskus
vanus alates 20a
töökogemus nõudepesija, köögiabilise või teenindajana

Ettevõte pakub

* võimalust õppida tundma uut kultuuri
* tasuta reisi Norrasse ja tagasi Eestisse
* tööõnnetuskindlustust
* tasuta toitlustust
* tasuta majutust
* boonuse võimalust

Lisainfo

NB! Konkursi esimeses voorus eitavaid vastuseid kandidaatidele ei saadeta.

Tööpakkumise number
#276221