Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345098

Nõudepesija ja potipesija laevale m/s "Viking XPRS"

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime nõude- ja pottide pesijat reisiparvlaevale Viking XPRS.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus samas valdkonnas
  • eesti-, inglise- ja/või soome keele oskus suhtlustasandil
  • kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
  • korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
  • vanust vähemalt 21 aastat
  • kasuks tuleb kehtivate meredokumentide olemasolu
  • töö sobib rohkem meesterahvastele töö iseloomu tõttu

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd
  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#345098

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2014

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.

Vaata rohkem