NÕUDEPESIJA (Coop Tartu)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #664519

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kvartali Kokkadelt Eedeni köök otsib oma sõbralikku kollektiivi köögi abitöölist, kelle põhilisteks tööülesanneteks on hoida igapäevaselt korras köögi lao ja olmepinnad ning köögis kasutatavad seadmed, tarvikud ja töövahendid.
Köögi asukoht on Kalda tee 1C

Ootused kandidaadile

    Ootame Sind kandideerima kui oled:

  • Positiivne ja elurõõmus
  • Hea pingetaluvusega
  • Aus ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

    Tagame Sulle:

  • Kaasaegsed töötingimused (aadressil Kalda tee 1C)
  • Töö graafiku alusel
  • Konkurentsivõimelise töötasu
  • Omatöötaja soodustused

Lisainfo

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#664519

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. september 2020
Kuulutus sisestati:
24. august 2020

Tartu Tarbijate Kooperatiiv on vanim ja suurim kodumaisel kapitalil põhinev toidu- ja tööstuskaupu pakkuv jaemüügigrupp Tartus ja Tartumaal. Praegu on Tartu Tarbijate Kooperatiivil 9 Konsumi ja 3 Maksimarketi kaubamärgi linnakauplust, ning 12 maakauplust ühtekokku üle 500 töötajaga. TTK on Coop Eesti Keskühistu liige.

Vaata rohkem