Nõudepesija-abitööline, osaline tööaeg (Tammsaare lõunarestoran)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358066

Tööpakkumise number

358066

Töö kirjeldus

pottide jm köögitarvikute pesu;
nõude pesemine nõudepesumasinaga;

Nõudmised kandidaadile

kiirus, puhtus, kohusetundlikkus;
Kasuks tuleb varasem töökogemus toitlustuses ja eesti keele oskus;

Ettevõte pakub

sõbralikku töökollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi;
arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises organisatsioonis;
ettevõttepoolseid soodustusi.

Lisainfo

Töö asukoht: Tammsaare Ärikeskuses asuv Daily lõunarestoran (A. H. Tammsaare tee 47, Tallinn)
Tööaeg on: E-R 10.00 - 17.30

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. november 2014
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2014

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS üle 400 inimese ning pakume oma teenust 70 erineval aadressil üle Eesti.