Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672443

Norra keele oskaja, liitu meiega

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. oktoober 2020
Kuulutus aegub:13. november 2020

Töö kirjeldus

Eesmärgiks on aidata ettevõttel haarata- ja säilitada turuliidri positsioon Norras!

  • Zave.no tööprotsesside igapäevane korraldamine, haldamine, arendamine
  • Kliendisuhete hoidmine ning klientide nõustamine kliimaseadmete valdkonnas
  • Müügi- ja turundusstrateegiate koostamises osalemine ning koordineerimine
  • E-poe müügitulemuste kasvatamine
  • Klientide ootuste ja eelistuste monitoorimine, uute suundumuste rakendamine

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima kui oled avatud suhtleja, ambitsioonikas ning valdad suurepäraselt eesti ja norra keelt. Kogemused kliimaseadmete ja e-poe valdkonnas ei ole meie jaoks kõige olulisemad, kuid tulevad siiski kasuks. KliimaMarket äge kollektiiv koolitab Sind parimaks!

  • Vastutusrikas ametikoht põnevas ja kiiresti arenevas valdkonnas
  • Võimalus rakendada omandatud oskusi ja panustada ettevõtte käekäiku
  • Parim töötasu valdkonnas
  • Suurepärane väljaõpe

Töö toimub Tallinna kontoris, pärast sisseelamisperioodi on võimalik ka osaline kaugtöö.

Küsi lisainformatsiooni telefoni +372 525 7780 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#672443

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

CV Keskuse klient KliimaMarket OÜ ja Zave Group on suurima valiku ja parimate hindadega kütte ja jahutusseadmete e-pood Eestis, Soomes, Rootsis ja Norras.
Kliimaseade võib jahutada ja kütta, aitab säästa ja suurendab heaolu!

Vaata rohkem