Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #696931

Nõrkvoolusüsteemide tehnik Viljandis

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tuleohutussüsteemide hooldus (sprinklerisüsteem, gaaskustutus, ATS jne), valve-, video- ja läbipääsusüsteemide regulaarne kontroll ja hooldus, rikete kõrvaldamine, klientide nõustamine, andmebaaside ja dokumentide täitmine.

Ootused kandidaadile

  • tehnilist haridust ja/või kogemust nõrkvoolu ja tuleohutuse alal, eelise annab kutsetunnistus või valmisolek selle omandamiseks

  • õpivõimelisust, tehnilist taipu, iseseisvust, lõppeesmärgile orienteeritust

  • B-kategooria juhilube ja valmisolekut liikuvaks tööks

  • heal tasemel arvutioskust

  • hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töövahendeid, vormiriietust ja tööautot

  • vaheldusrikast ja liikuvat tööd

  • head töötasu vastavalt tulemustele

  • sporditoetust ja muid koostööpartnerite soodustusi

  • täiendkoolitusi

  • arenemis- ja karjäärivõimalusi

Tööpakkumise number
#696931

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2021
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2021

Forusel on Eesti turul uus ja ainulaadne lähenemine kinnisvara teenindamisele. Esimesena Eestis haldame, hooldame ja valvame kinnisvara ühe tervikliku teenusena. Innovatsioon on meie stiil ja me soovime olla selle valdkonna arengus teerajajad ning arvamusliidrid!
Foruse kaubamärk sündis USS Security Eesti AS, Securitas Eesti AS ja Ermeesia OÜ ühendamisel
2021. aastal. Kolme ettevõtte kogemused, teadmised ja kaasaegsed tehnoloogiad aitavad meil luua tipptasemel nutikaid lahendusi, teenuseid ja kaasata oma meeskonda suurepäraseid tegijaid.

Vaata rohkem