Värsked tööpakkumised

Nõrkvoolusüsteemide projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 397750

Tööpakkumise number

397750

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda nõrkvoolusüsteemide projektijuhti, kelle tööülesanneteks on objektidel nõrkvoolutööde juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

* Nõutav eelnev töökogemus samas valdkonnas vähemalt 3 aastat
* Erialane haridus
* Tehnilist taiplikkust
* Oluline on sihikindlus, iseseisev probleemide lahendamine jooksva töö käigus ning lõppeesmärgile orienteeritus.
* Nõutav eesti keele oskus kõrgel tasemel
* Inglise keele oskus tehnilise kirjanduse lugemise tasandil.
* Vene keele oskus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Pakume:
* Tulemustele vastavat palka
* Kütuselimiiti
* Mobiiltelefoni limiiti
* Sõbralikku meeskonda
* Kaasaegset kontorit

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2015

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on turva- ja nõtkvoolulahenduste teostamine ja nende süsteemide hooldus.
Paigaldame videovalvesüsteeme, automaatset tulekahjusignalisatsiooni, valvesignalisatsiooni, telefoni- ja arvutivõrke, sidelahendusi, IT võrke, gaaskustutust, läbipääsusüsteeme, üldhelindust ja muid nõrkvoolu-turva lahendusi.