Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #727304

Nõrkvoolusüsteemide paigaldus- ja hooldustehnik üle Eesti

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on nõrkvoolu seadmete paigaldus ning hooldus.

Paigaldada tuleb valve-, video-, läbipääsu- ja tulekahjusüsteeme.

Vajadusel väljaõpe.

Otsime tehnikuid nii Harjumaale kui ka Lõuna-Eestisse!

Ootused kandidaadile

  • Tehniline taip ja ambitsioonikus
  • Varasem töökogemus nõrkvoolutöödega
  • B-kategooria juhtimisõigus
  • Positiivne ellusuhtumine
  • Heal tasemel eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
  • Hea pingetaluvus

Kasuks tuleb

  • Turvasüsteemide valdkonna kutsed
  • Kogemused tuntud tootjate toodetega ( Paradox, Hikvision jne. )

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • Motiveerimisüritusi

  • Koolitust

  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#727304