Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #354953

Noorsootöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Saku Valla noortekeskuse töö kordineerimine (peamiselt Kiisa keskuses)
  • Noortekeskuse ruumides korra hoidmine ja järelevalve tagamine
  • Noorte suunamine ja omaalgatusliku tegevuse toetamine
  • Noortekeskuse tegevuskava planeerimine ja elluviimine

Ootused kandidaadile

  • Noortega töötamise kogemus
  • Keskharidus
  • Eesti keele valdamist kõnes ja kirjas
  • Valmisolekut õhtupoolseks tööks
  • Valmisolekut töötamiseks nädalavahetustel

Kasuks tuleb:
  • Elukoht Saku vallas
  • Projekti kirjutamise ja juhtimise kogemus
  • Laagrikasvataja paberid
  • Võõrkeelte oskus
  • Loov mõtlemine
  • Erialane haridus või selle omandamine

Ettevõte pakub

  • Võimalusi eneseteostamiseks
  • Stabiilset tööd
  • Meeldivat kollektiivi
  • Koolitusi enesetäiendamiseks
  • Rutiinivaba tööd

Tööpakkumise number
#354953

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. september 2014
Kuulutus sisestati:
2. september 2014

Saku vald asub Harju maakonna lõunaosas, jäädes Tallinna lõunapiiri ja Rapla maakonna põhjapiiri vahele. Saku valla esmase moodustamise daatumiks on aasta 1866. Käesoleval ajal elab Saku vallas l9100 elanikku.
Valla territooriumil asub 2 alevikku: Saku ja Kiisa ning 19 küla: Männiku, Tammejärve, Tammemäe, Kirdalu, Lokuti, Saustinõmme, Kurtna, Tagadi, Roobuka, Tõdva, Kajamaa, Kasemetsa, Metsanurme, Üksnurme, Rahula, Kanama, Jälgimäe, Tänassilma ja Juuliku.

Saku Valla Noortekeskus on 2011. aastal loodud Saku Vallavalitsuse hallatav asutus. Noortekeskuse eesmärgiks on noorsootöö korraldamine ja koordineerimine Saku vallas.
Noorsootöös lähtutakse võrdse kohtlemise, sallivuse ja partnerluse põhimõttest, noorsootöö põhineb noorte osalusel ja vabal tahtel. Noorsootööd tehakse noorte jaoks ja koos noortega, kaasates neid otsuste tegemistesse, tingimuste loomisel teadmiste ja oskuste omandamiseks lähtutakse noorte vajadustest ja huvidest.
Noortekeskuse tegevus on suunatud Saku valla noortele. Saku Valla Noortekeskus koosneb kahest keskuses, millest üks asub Sakus ja teine Kiisal.

Vaata rohkem