Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605687

Noorsootöö spetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu rolliks noorsootöö spetsialistina on:

  • Korraldada ja koordineerida noorsootööd (sh huvitegevuse ja huvihariduse) Anija vallas.
  • Tegeleda laste ja noorte sotsiaal-, kultuurilise- ja tervisekasvatuse korraldamisega (sh projektid).
  • Nõustada lapsevanemaid ja haridusasutusi lapse lasteaia või kooli valikul.
  • Organiseerida erivajadustega laste paigutamist lasteaeda, kooli või õpilaskodusse.
  • Töötada EHIS-e registris Anija valla volitatud isikuna, sh koolikohuslaste väljaselgitamine.
  • Tegeleda koolikohustust mittetäitvate õpilastega.
  • Arvestuse pidamine õpilastest, kes käivad teiste omavalitsuste haridusasutustes.
  • Selgitada välja õpilased, kes vajavad transporti kooli.
  • Valla haridustoetuste (õppe- ja ranitsatoetus, sõidusoodustus) väljaselgitamine ja toetuse arvestamine STAR programmis.
  • Osaleda lasteaedade hoolekogude töös.
  • Rakendada noortegarantii tugisüsteemi võimalusi.

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat, kui Sul on:

  • Haridusalane, noorsootöö või sotsiaaltöö kõrgharidus.
  • Teadmised oma töövaldkonda puudutavatest õigusaktidest.
  • B-kategooria juhiload.
Kasuks tuleb Sinu:
  • Varasem töökogemus hariduse või noorsootöö valdkonnas.
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel.
  • Vene keele valdamine ametialase suhtluse tasandil.
  • Arvutioskused: tekstitöötlus, elektronposti kasutamise oskus, arvutiprogrammi STAR valdamine.
  • Väga hea suhtlemis-, väljendus- ja kuulamisoskus.
  • Isiklikud omadused: tolerantsus, pühendumus, pingetaluvus, empaatiavõime, otsustusvõime, vastutus- ja kohusetunne, koostöö- ja motiveerimisvõime.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Võimalust oma ideede teostamiseks tehes huvitavat ja mitmekesist tööd.
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda.
  • Motiveerivat töötasu ja abi sisse-elamisel.
  • 35 kalendripäeva põhipuhkust.
Kui eelnev kõnetas Sind, saada palun oma CV, haridust tõendava dokumendi koopia ja lühike motivatsioonikiri koos palgasooviga 21. juuliks 2019 ja kandideeri teenistuskohale läbi CV Keskuse portaali

Tööpakkumise number
#605687

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019

Anija vald Harjumaal on üks Eesti suurimaid omavalitsusi, kus elab ligi 6300 inimest. Anija vald on tuntud eelkõige imekauni Kõrvemaa maastikukaitseala, Anija kultuurimõisa ja tegusate kohalike kogukondade poolest. Vallas tegutseb Eesti üks parimaid käsipalliklubisid ning pikaajaliste paberi- ja tselluloosi tootmise traditsioonidega ettevõte. Anija valla keskuseks on Kehra, kus on mugav ja kiire rongiühendus Tallinnaga.

Vaata rohkem