Nooremstaabiohvitser
Tööpakkumise number #815443

Kaitseliit
Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

- Töötada välja ja kaasajastada sõidukite ning
seadmete haldamist reguleerivat
dokumentatsiooni
- Eelarve koostamine ja täitmise jälgimine
- Sõidukite remondi- ning hoolduse aastaplaani
koostamine
- Varuosade ja kuluvahendite tarnimise tagamine
- Sisse ostetavate remontööde ning hoolduste
organiseerimine
- Registrite pidamine ja aruannete koostamine
- Tehnoülevaatuste planeerimine ja koordineerimine
- Korraldada ja kontrollida maleva sõidukite
tankimist ja kütusekaartide kasutust

Ootused kandidaadile

- Sõjaväelise väljaõppe taset A II kuni O I
- Väga head eesti keele oskust
- Eelnevat erialast töökogemust transpordi
allohvitseri või ohvitseri ametikohal
- B ja C kategooria sõidukite juhtimisõigus
- Algatusvõimelisust, kohusetundlikkust ja head suhtlemisoskust

EELISE ANNAVAD
- Riigikaitse valdkonna tundmine
- D ja E kategooria juhtimisõigus
- Kaitseliidu liikmelisus

Ettevõte pakub

- Stabiilset sissetulekut
- Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
- Mitmekesist ja huvitavat tööd
- Paindlikku tööaega
- Sportimisvõimalusi
- Arenguvõimalusi ning erialaseid
täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#815443

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1700 - 2150 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Nooremstaabiohvitser Nooremstaabiohvitser

Kaitseliit

Kaitseliit on Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ja sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid. Kaitseliidu ülesanne on vabale tahtele ja omaalgatusele toetudes suurendada rahva valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
UO PÕHJA I VANEMUURIJA (JÄLITAJA) Maksu- ja Tolliamet
5 päeva jäänud
UO PÕHJA I VANEMUURIJA (JÄLITAJA) Maksu- ja Tolliamet • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
TRANSPORDIRÜHMA INSTRUKTOR Toetuse väejuhatus
1600 - 1750 €/kuus
TRANSPORDIRÜHMA INSTRUKTOR Toetuse väejuhatus • Harjumaa
Paldiski
5 p. tagasi
TULEOHUTUSSPETSIALIST Kaitseväe peastaap
Alates 1550 €/kuus
5 p. tagasi
TULEOHUTUSSPETSIALIST Kaitseväe peastaap • Eesti
Eesti
TEOORIA- JA SÕIDUÕPETAJA AUTOSÕIT OÜ
TEOORIA- JA SÕIDUÕPETAJA AUTOSÕIT OÜ • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
INSTRUKTOR Politsei- ja Piirivalveamet
4 p. tagasi
INSTRUKTOR Politsei- ja Piirivalveamet • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki