Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #628455

Nooremstaabiohvitser (Eametsa)

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 Toetuse väejuhatuse julgeolekukorraldusliku alase toimimise tagamine.

Nõudmised kandidaadile

 Vähemalt leitnanti auastet
 Teenistuskogemust Kaitseväes vähemalt 5 aastat
 Eesti keele oskust kõrgtasemel ning inglise keele oskust kesktasemel
 Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara kasutamise oskust heal tasemel
 Valmisolekut läbida tausta- ja julgeolekukontroll
 Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu (taotletakse tööle asumisel)

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME
 Põhipuhkust 35 päeva aastas
 Usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga
 Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
 Huvitavat ja vaheldusrikast teenistust
 Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
 Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda

TEENISTUSTASU
 Alates 1700 eurot (bruto)
KANDIDEERIMISE TÄHTAEG
 15.12.2019

Tööpakkumise number
#628455

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
20. november 2019

Toetuse väejuhatus on kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada eesti kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb kaitseväe varustamisega, teenindab kogu kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus.

Vaata rohkem