Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553416

Nooremametnik (Lääne-Harju kriminaalhooldusosakond)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või ametnik

Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 24. august 2018
Kuulutus aegub: 9. september 2018

Töö kirjeldus

Põhiülesandeks on kriminaalhooldusaluste kontrollnõuete täitmise kontroll, väärteoasjades asenduskaristusena üldkasuliku töö korraldamine ja erialast kvalifikatsiooni mittenõudvad tööd kriminaalhoolduses. Tööaeg on 40 tundi
seitsmepäevase ajavahemiku jooksul.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidust
  • eesti keele oskust kõrgtasemel
  • ausust ja laitmatut tausta
  • head pingetaluvust ja suhtlemisoskust
  • B-kategooria juhilube ning igapäevast sõidukogemust
  • arvuti kasutamise oskust ja valmisolekut kaasaegsete digilahenduste kasutamiseks

Ettevõte pakub

  • töötasu 900 eurot kuus (bruto)
  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
  • arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • 35 päeva puhkust
  • haigushüvitist teise ja kolmanda haiguspäeva eest

Tööpakkumise number
#553416

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
9. september 2018
Kuulutus sisestati:
24. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem