Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675623
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Noorem-raamatupidaja

Pärnu, Pärnumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus sisestati: 11. november 2020
Kuulutus aegub:10. detsember 2020

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on:

Raamatupidamiskannete sisestamine, arvete koostamine

Aruandluse koostamine Eesti ja Soome maksuametile, töötasude arvestus

Muud jooksvad raamatupidamisega seotud ülesanded

Ootused kandidaadile

Erialane haridus ja eelnev töökogemus

Hea arvutikasutamisoskus (excel, word jne.)

Täpsus, korrektsus, usaldusväärsus ja hea rutiini- ja pingetaluvus

Hea eesti ja inglise keele oskus

Majandustarkvara Merit Aktiva kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

head töötingimused ja arenguvõimalused

konkurentsivõimeline töötasu

suurepärased ja toetavad kolleegid

kaasaegsed töövahendid ja paindlik töökorraldus

huvitavad ja mitmekülgsed kliendid ning tööülesanded

Kodukontori võimalus

Tööpakkumise number
#675623

Pärnu, Pärnumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
11. november 2020

Sternfelt OÜ on pikki aastaid tegutsenud edukas Eesti ettevõte, kelle põhitegevusteks on lamekatuste ehitus, remont ja hooldus.
PVC katusekatete paigaldamine ning katusematerjalide müük.
Oleme kiiresti arenev ettevõte ja ootame oma sõbralikku kollektiivi teotahtelisi ja motiveeritud töötajaid.

Vaata rohkem