Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606105

Noorem Agronoom

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Liikuv töö põldudel (kvaliteedi kontroll)
  • Taimekaitse -, külvi- ja väetusplaanide koostamisel osalemine
  • Laoarvestus
  • Töö dokumentatsiooni ja andmetega Excelis ning Terake-ses.

Ootused kandidaadile

  • Varasem valdkonna töökogemus või hariduslik taust
  • Soov edasi areneda ning huvi põllumajanduse vastu
  • Hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • Hea organiseeritus ja operatiivsus

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet ja arendavat tööd edasipürgivas keskkonnas.
  • Ametialaseid väljakutseid ning perspektiivi
  • Motiveerivat töötasu (kokkuleppel)
  • Hoolivat ja toetavat töökeskkonda
  • Ettevõtte poolne tööauto ning vajalikud töövahendid
  • Täiendavaid koolitusi vastavalt vajadusele

Tööpakkumise number
#606105

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2019

Personalikonsultatsioonid OÜ on 100% Eesti erakapitalil põhinev ettevõtte.
Meie peamisteks tegevusaladeks on personali sihtotsing, värbamine ja valik ning kandidaatide hindamine. Ettevõtte on keskendunud nii kodumaistele kui ka rahvusvahelistele klientidele.

Vaata rohkem