Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801098

Noore juhi arenguprogramm

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

NOORE JUHI arenguprogrammi peamiseks eesmärgiks on osalejal omandada põhjalikud teadmised tootmisest ja tootmisprotsessidest 12 kuu jooksul.

NOORE JUHI peamisteks tööülesanneteks on:

  • arendada oma teadmisi läbi praktilise koolituse töökohal
  • läbida praktiliselt erinevad ametikohad nii tootmises kui ka kontoris
  • erinevates projektides osalemine ja läbiviimine
  • omandada juhtimiseks vajaminevaid teadmisi ja kogemusi

Ootused kandidaadile

NOORELT JUHILT ootame:

  • head organiseerimis- ja eestvedamisvõimet
  • tööks vajalikku head eesti-, vene ja inglise keele oskust
  • tugevat enesekehtestamisvõimet
  • head meeskonnatöötaja natuuri
  • tahet teha karjääri

Ettevõte pakub

NOORELE JUHILE pakume:

  • võimalust õppida ja arendada oma teadmisi tootmisettevõttes
  • kogemust rahvusvahelises ettevõttes
  • aktiivset eneseteostusvõimalust
  • arengu- ja koolitusvõimalusi
  • nooruslikku kollektiivi ja huvitavaid ühisüritusi
  • peale 12-kuulise programmi eduka lõpetamise korral püsivat töökohta

Lisainfo: Arenguprogrammi ajaks sõlmitakse tähtajaline leping 12-kuuks.

Tööpakkumise number
#801098

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. august 2022
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem