Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #547455

NDT(non-destructive)-Inspektor

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Objektiivse ja nõuetele vastava mittepurustava kontrolli teostamine ja tulemuste hindamine.

Ootused kandidaadile

Omad VT,MT,PT,UT kehtivaid sertifikaate vähemalt tasemel Level 2.
Omad vähemalt 2 aastast eelnevat töökogemust testimiste läbiviimisel.
Oskad lugeda tööks vajalikke tehnilisi norme, standardeid ja õigusakte.
Valdab eesti, vene ja inglise keelt vähemalt kesktasemel.
Omad B kategooria autojuhiluba.
Omad arvutikasutusoskust.
Oled süsteemne, täpne ja koostöövõimeline.

Ettevõte pakub

Võimalust töötada huvitavas tööstusteeninduse valdkonnas.
Enesearengut ja koolitust kvaliteedi kontrolli alal.
Avatud ja uuendustele orienteeritud meeskonda.
Motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#547455