Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277689

Narva Linnapiiri teenindusjaama juhataja

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • teenindusjaama töö juhtimine kooskõlas Statoili poolt kehtestatud tegevuspõhimõtetega
  • teenindusjaama töötajate kaudu oma teenindusjaama majandustulemuste ning kvaliteedi maksimeerimine
  • teenindusjaama meeskonna (10 töötajat) juhtimine ning omavahelise koostöö tagamine, vajadusel uute töötajate värbamine
  • koostöö Statoili peakontori osakondadega
  • suurpäraste kliendisuhete hoidmine ja müügikultuuri edendamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on majandusalane kõrgharidus või see on omandamisel
  • Sul on vähemalt kaheaastane inimeste juhtimise kogemus
  • tunned jaekaubanduse põhimõtteid
  • oled algatusvõimeline, iseseisev ja ambitsioonikas eesmärkide elluviimisel
  • kohaned kiiresti muudatuste ja uuendustega
  • oled kohusetundlik ja täpne reeglite järgimisel
  • valdad vabalt eesti ja vene keelt, suudad suhelda inglise keeles
  • Sul on hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset ja huvitavat tööd
  • kindlat põhipalka ja teenindusjaama tulemustest ning isiklikust panusest sõltuvat kvartaalset tulemustasu
  • järjepidevat erialast koolitust
  • võimalust areneda koos tänapäevase teenindusettevõttega

Lisainfo

Kandideerimiseks sisesta palun avaldus AS-i Statoil Fuel & Retail Eesti kodulehel www.statoil.ee >Tööpakkumised > Narva Linnapiiri teenindusjaama juhataja
hiljemalt 11. juuliks 2012.a.

Ametikohale kandideerimisega annad nõusoleku oma CV säilitamiseks AS-i Statoil Fuel & Retail Eesti värbamise andmebaasis ja taustauuringu teostamiseks pärast tööintervjuud.

Tööpakkumise number
#277689