NARKOTALITUSE VANEMUURIJA (jälitaja)
Tööpakkumise number #834205

1
Maksu- ja Tolliamet
Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärgiks on kohtueelse menetluse läbiviimine narkootiliste ja psühhotroopsete ainete ning
nende lähteainete ebaseadusliku sisse- ja väljaveo ning sellega seotud kuritegude ennetamiseks,
tõkestamiseks ja avastamiseks.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kõrgharidus, võib olla lõpetamisel (soovitavalt juriidiline, majandus-, tollivõi
politseialane), eelnev kogemus kriminaalõiguse ja kriminaalmenetluse/jälitustegevuse või asutuse
järelevalvega seotud töövaldkonnas, eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele (soovitavalt vene,
soome või inglise keel) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega.
B-kategooria juhiload, vajalik alarmsõidukijuhi koolituse läbimine.
Sinu taust peab olema laitmatu, sest ametikohajärgselt on vajalik riigisaladusele juurdepääsuõiguse
saamine.

Ettevõte pakub

  • võimalust panustada Eesti riigi arengusse

  • koostööd oma ala tippudega

  • erialaseid täiendkoolitusi

  • Stebby kvartaalset krediiti

  • 35 põhipuhkusepäeva, lisaks 5 tervisepäeva

Tööpakkumise number
#834205

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2023
NARKOTALITUSE VANEMUURIJA (jälitaja) NARKOTALITUSE VANEMUURIJA (jälitaja)

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
2. VARUSTUSRÜHMA ÜLEM Toetuse väejuhatus
2000 - 2150 €/kuus
2. VARUSTUSRÜHMA ÜLEM Toetuse väejuhatus • Tallinn
Tallinn
INSPEKTOR Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet
1730 €/kuus
INSPEKTOR Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet • Tallinn
1730 €/kuus
Tallinn
REFERENT Kaitsepolitseiamet
REFERENT Kaitsepolitseiamet • Tallinn
Tallinn
JUHTIV VÄÄRTEOMENETLEJA Maksu- ja Tolliamet
JUHTIV VÄÄRTEOMENETLEJA Maksu- ja Tolliamet • Tallinn
Tallinn
PIIRI- JA RÄNDE TEEMADE ANALÜÜTIK Politsei- ja Piirivalveamet
Alates 2700 €/kuus
PIIRI- JA RÄNDE TEEMADE ANALÜÜTIK Politsei- ja Piirivalveamet • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki