Värsked tööpakkumised

Наладчик прессов/ presside seadistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 397772

Tööpakkumise number

397772

Töö kirjeldus

*наладка прессов / presside seadistamine
*наблюдение стандартов качества/ kvaliteedistandardite järgimine

Nõudmised kandidaadile

*технически находчивый/ tehniline taiplikkus
*способность работать в команде/ oskus töötada meeskonnas
*ответственность / vastutustunne

Ettevõte pakub

*Обучение на месте/väljaõpe kohapeal
*транспорт из Ласнамяэ и из Маарду/ transport Tallinnast ja Maardust
*работа по графику (понедельник - пятница) / töö graafiku alusel (Esmaspäevast reedeni)
*дружный коллектив/ sõbralikku kollektiivi
*достойная зарплата/ korralikku töötasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2015

AQ Lasertool OÜ on AQ Group AB tütarettevõte, mis tegutseb Eestis alates 2003 a Pärnumaal Audru vallas, 2014 a Harjumaal Viimsis ja Jüris. AQ Lasertool OÜ on pälvinud tiitli „Pärnumaa parim ettevõte“ aastatel 2009 ja 2012. Ettevõtte põhitegevuseks on metallist komponentide tootmine rahvusvahelistele koostööpartneritele erinevates tööstusharudes nagu auto-, energeetika- ning rongitööstus. AQ Lasertool Jüris asuva tehase põhitegevuseks on metalltoodete stantsimine, MIG keevitamine ning robot-ja punktkeevitamine.