Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796873

Näituseprojektide eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Näituseprojektide eelarvestaja ülesanneteks on projektijuhtide toetamine projektide ja hangete ettevalmistamisel ja eelarvestamisel - materjalide ja tehnoloogiliste lahenduste valik, mahtude ja ajakulu arvestus, hinnapakkumiste küsimine ja nende alusel hinnakalkulatsioonide koostamine, läbirääkimised tarnijatega, projektide analüüs.

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimest, kellel on:

  • tehnilistest joonistest arusaamise oskus (soovitavalt mööblitootmisest);
  • valmisolek ja võimekus end kiirelt kurssi viia erinevate tehniliste lahenduste ja materjalide omadustega;
  • tahe otsida parimaid pakkumisi ning leida õiged tarnijad;
  • täpsus, detailsus ja kohusetundlikkus;
  • hea Exceli kasutamise oskus;
  • inglise keele oskus

  • Meie projektid on unikaalsed, lahendused nõuavad uurimist ja nuputamist.

  • Töö toob kaasa palju enesearengu võimalusi.

  • Meie meeskond on tore ja toetav – jagame oma teadmisi ja kogemusi.

Tööpakkumise number
#796873

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2022
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem