Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325360

Muuseumijärelvaataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohustuseks on igapäevane muusuemikülastajate teenindamine
Vajadusel arvutite ja videosüsteemide sisse/välja lülitamine
Valve pidamine muuseumisaalides
Ruumide korrashoid
Muuseumi ja inventari puhtuse tagamine tööpäeva jooksul
Tõese informatsiooni andmine muuseumi kohta
Korrektne käitumine külastajaga
Erakorraliste ülesannete ühekordne täitmine
Erivajadustega külastajate abistamine
Ürituste toimumise eel saali ettevalmistamine ( toolide paikapanek)

Ootused kandidaadile

Eeldame
-huvi muusemitöö vastu
-vähemalt ühe võõrkeele oskust
-head suhtlemisoskust
-korraarmastust
-ausust
-otsustus ja vastutusvõimet
Kasuks tuleb inimese positiivsus, kassapidaja ja meeskonnatöö kogemus

Pakume tööd Euroopa ühes parimas muuseumis, kaasaegses põnevas ajaloolises keskkonnas, suhtlemisvõimalust paljudest erinevatest riikidest tulnud
külastajatega, võimalust osa saada majas toimuvatest kultuuriüritrustest . Meil on sõbralikud ja üksteisest lugupidavad kolleegid.
Tööaeg on vastavalt koostatud töögraafikule, mille koostamisel katsume võtta arvesse töötajate soovid ja püüame töögraafiku teha nii et kõik töötajad ja
muuseum oleksid rahul. Tööpäev on 9.30 - 18.30, s.h. lõuna ja puhkepausid .

Lisainfo

Tööotsijal tuleb arvestada et tööl tuleb olla aegajalt vastavalt töögraafikule ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel. Suurgildi hoone on kahekorruseline
( keldrikorrus ja I korrus).

Tööpakkumise number
#325360

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 320 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
16. november 2013

Otsime Euroopa ühte parimasse ja kaasaegsemasse muuseumisse Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoonesse , mis asub Tallinna vanalinnas, toredat uut kolleegi muuseumijärelvaataja ametikohale. Muuseumijärelvaataja on muuseumitöötaja, kes on alati olemas külastajale, kui tema abi ja nõu vajatakse , kuid samas jääb märkamatuks kui tema abi ei ole vaja. Suhtub külastajasse viisakalt ja abivalmilt.

Vaata rohkem