Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627463

Müürsepp

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakkuda tööd puhta vuugi ladujatele Soomes, Helsingis. Töötasu 18 eur/ m2 bruto. Tööd aastaringselt Soome firmas.
Töödega saab alustada koheselt.

Ootused kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus vähemalt 5 aastat.

Ettevõte pakub

Tööd aastaringselt
Vajadusel ettevõttepoolset majutust 250€ kuu
Palka kaks korda kuus
Õigeaegselt makstud töötasu

Tööpakkumise number
#627463

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
14. november 2019

Oleme Soome ehitusettevõte, mille põhitegevuseks on hoonete ehitus ja renoveerimine.
Nii sise kui välis ehitustööd.

Meie poolt teostatud töödega on võimalik tutvuda ettevõtte koduleheküljel.

Vaata rohkem

Müürsepp