Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292128

Müürsepp

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • eelnev töökogemus fassaaditellise ladumises (puhas vuuk);

Ootused kandidaadile

  • usaldusväärsus ja vastutustundlikkus;
  • hea füüsiline vorm ja tervis.
  • kasuks tuleb B-kategooria juhtimisõigus;
  • kasuks tuleb isikliku auto olemasolu;
  • kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil;
  • kasuks tuleb käsitööriistade olamasolu;
  • kasuks tuleb kehtiva tööturvakaardi olemasolu;
  • kasuks tuleb Soome maksunumbri olemasolu;
  • kasuks tuleb oma elukoht Soomes.

Ettevõte pakub

  • tööd sobival objektil ja ajal;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • pikaajalist ja stabiilset tööd;
  • kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
  • arengut ja koolitusi.

Lisainfo

töö Helsingi piirkonnas

Tööpakkumise number
#292128

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 10 - 14 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. november 2012
Kuulutus sisestati:
17. november 2012

Ehitusfirma RBR Rakennus Oy on Soome kapitalil põhinev ettevõte, kelle tegevusvaldkondadeks on ehitamine. RBR Rakennus Oy tegutseb Soome ehitusturul alates 2006. aastast.

Vaata rohkem

Müürsepp