Värsked tööpakkumised

Müürsepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462845

Tööpakkumise number

462845

Töö kirjeldus

Brickworks.

Nõudmised kandidaadile

Practical skills connected with brickworks is a must. Professional experience in this job will be an advantage. Driving license cat. B will be an advantage. Good command of English, Polish will be an advantage.

Place of work will be Bielsko-Biała and within Silesia region. Employer will provide transport when work will be outside Bieslko-Biała. Driving license cat. B will be an advantage. Gross salry 4000 PLN a month. The employer provide a candidate with accommodation but its costs should be covered by the employee. The employer doesn’t cover costs of meals and travel costs.

Asukoht:
Poola
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2017
Kuulutus sisestati:
6. märts 2017

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.