Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289563

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide professionaalne teenindamine
  • Poes portselani aktiivne müük
  • Töö klientidega, telefonikõnedele vastamine, e-kirjade saatmine
  • Töö laos, kauba komplekteerimine saatmiseks üle maailma

Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 25 aastat
  • vähemalt 2 aastane müügitöökogemus
  • hea eesti keele ja inglise keele oskus suhtlustasandil. Kasuks tuleb vene, itaalia või saksa keele oskus
  • kena välimus, korrektne kõnekeel
  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
  • suur töötahe, ausus ja kohusetunne
  • arvuti kasutamise oskus
  • orienteeritus müügitööle

Ettevõte pakub

  • prestiižset ning stabiilset töökoha
  • täiskohaga tööd graafiku alusel
  • meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
  • tööalaseid koolitusi
  • põhipalka alates 700 eurot bruto pluss boonused

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saada oma CV ja motivatsioonikiri e-maili aadressile tanja(at)imperialporcelain.eu

Soovitused eelmisest töökohast.

Tööpakkumise number
#289563

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2012
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Müüja