Värsked tööpakkumised

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185214

Tööpakkumise number

185214

Töö kirjeldus

Müüja- konsultandi ülesandeks on pakkuda meie klientidele väga head nõustamis- ja müügiteenust. Lisaks müümisele on müüja kohustuseks kauba vastuvõtmine ning väljapanek ja müügiboksi korras hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame enda kiiret kurssiviimist meie kaubavalikuga - seega peab müüja olema õppimisvõimeline. Oluline, et teenindaja on väga hea suhtleja, korrektse välimusega ning heatahtliku iseloomuga täpne inimene, kel eesmärk olla hea teenindaja. Ideaalne, kui meie väiksese tiimi liige sulandub kenasti kollektiivi ning suudab ihakata seseisvalt langetama firmale kasulikke otsuseid ning pakub oma ideid müügitöö tõhustamiseks ja parandamiseks.

Pakume kindlust, tööd huvitavas valdkonnas ning rahulikku töökeskkonda..

Lisainfo

Firmas on hetkel tööl 3 inimest. Koostööpartnereid on aga mitmeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. november 2009
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2009
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 7000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Põhipalk + lisatasu

Mahe- ja talukaupa müüv väike kauplus Tallinnas. Kaupluses müüakse nii toiduaineid, pesu- ja puhastusvahendeid ning kosmeetikat. Lisaks inimeste toidule on meie kaupluses müügil ka looduslikud koertele ja kassidele mõeldud toidulisandid ning kvaliteetsed loomatoidud.