Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630307

Müüja Sõpruse Konsumisse (Coop Harju)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 3. detsember 2019
Kuulutus aegub: 1. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on klientide asjatundlik ja rõõmsameelne teenindamine kassas ja müügisaalis. Kaupade väljapanek ja müügisaali korrashoid.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sa:
*oled koostöövalmis, sõbralik ja viisakas suhtleja
*aus, täpne ja kohusetundlik
*soovid töötada klienditeeninduse valdkonnas

Ettevõte pakub

Tagame Sulle
*huvitava ja vastutusrikka töö
*kohapealse väljaõppe
*paindliku töögraafiku (võimalik töötada osalise tööajaga)
*pikaajalise ja stabiilse töösuhte Eesti suurimas jaekaubandusettevõttes
*toredad kolleegid
*soodustused ostlemisel ja sportimisel

Tööpakkumise number
#630307

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem