Värsked tööpakkumised

Müüja puhkuste asendamiste ajaks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 225169

Tööpakkumise number

225169

Töö kirjeldus

* klientide teenindamine müügisaalis ja kassas
* kaupade vastuvõtmine ja müügiks ettevalmistamine
* kaupade tutvustamine klientidele
* inventuuride läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

* kesk või kesk-eri haridus
* varasem kogemus klienditeenindajana vähemalt 1 aasta
* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* orienteeritus müügitööle
* suur töötahe, ausus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

* väljaõpet ja koolitusi
* huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
* sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda
* tublide töötulemuste korral pakume võimalusel püsivat lepingut

Lisainfo

Otsime Koduekstra Viljandi kauplusesse puhkuste asendajaid perioodiks 18.04-31.06.2011

Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
28. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2011
Brutopalk:
Alates 350 EUR kuus

Koduekstra OÜ on alates 1998. aastast tegutsev Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett. Ketis on 22 kauplust, mis paiknevad üle Eesti suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes. Koduekstra kaubavalikus on enam kui 25 000 toodet alates igapäevastest esmatarbekaupadest kuni ajakohaste hooajatoodeteni. Otse tootjatelt tarnitud lai valik kaupu tagab sortimendi kordumatuse ja soodsa hinnataseme. Ettevõttes töötab 130 asjatundlikku ja pühendunud töötajat, kes kõik pingutavad selle nimel, et klientide ostukogemus oleks alati kodune, meeldiv ja meeldejääv.