Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534855

Müüja, puhkuste asendaja toidukauplustes

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd suvepuhkuste perioodil müüjatele toidukauplustes
Põlva TÜ kauplustes.
Müüja põhilised tööülesanded on klientide teenindamine kassas ja/või letis ning kaupade väljapanek.
Kauplused on avatud kõikidel nädalapäevadel.

Ootused kandidaadile

Meie müüja on:
vähemalt 18-aastane
särav klienditeenindaja
täpne, asjalik, korrektne
sõbralik

Ettevõte pakub

Võimalust teha ajutist tööd suvepuhkuste asendajana
Töölepingut (täis- või osaline tööaeg) sõbralikus meeskonnas
Väljaõpet ja koolitusi

Tööpakkumise number
#534855

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
14. mai 2018

Põlva Tarbijate Ühistu põhitegevusala on jaekaubandus. Omame 29 kauplust Põlva, Võru ja Tartu maakonnas. Toitlustusteenust pakume Põlva Kaubamaja kohvikus. Maitsvaid tooteid valmistatakse kondiitritsehhis ja kohviku köögis.
Tööd saab ca 350 inimest.
Suvepuhkuste ajal vajame lisatööjõudu, müüjana saab töötada alates 18. eluaastast.

Vaata rohkem