Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290654

Müüja-laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • organiseerida kaupade vastuvõtmine, ladustamine, paigutamine vastavalt müügikontseptsioonile;
  • kaupade komplekteerimine, väljastamine laost, vastava dokumentatsiooni koostamine, haldamine, arhiveerimine;
  • kauba väljapanek;
  • kaupluse müügisaali ja lao korrashoid;
  • kõrgetasemelise klienditeeninduse osutamine vastavalt teenindusstandardile;
  • aktiivne müük.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus;
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil;
- valmisolek füüsiliseks tööks;
- hea suhtlemisoskus, aus, kohusetundlik, korrektne, kliendile orienteeritud.

Ettevõte pakub

- Töökohta rahvusvahelises organisatsioonis.
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht: Lasnamäe Centrumi Jysk (täiskohaga või osalise koormusega) või Ülemiste Keskuse Jysk (täiskohaga).

Vastame ainult väljavalitud kandidaatidele!

Tööpakkumise number
#290654

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. november 2012
Kuulutus sisestati:
1. november 2012

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 7 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus ja 1 Pärnus. Varsti avatakse uus kauplus ka Narvas ning töötab ka e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 145 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.

Vaata rohkem