Müüja-laotöötaja Rocca al Mare JYSKi
Tööpakkumise number #815485

JYSK Linnen'n Furniture OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Sõbraliku ja abistava klienditeeninduse osutamine

  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine, paigaldamine

  • Kaupade komplekteerimine, väljastamine laost (töö tõstukiga ja roklaga)

  • Vastava dokumentatsiooni koostamine, haldamine, arhiveerimine

  • Kaupade väljapanek vastavalt müügikontseptsioonile

  • Kaupluse müügisaali ja lao korrashoidmine

  • Müügi ja tootekoolitustel osalemine.

Ootused kandidaadile

  • Sul on hea füüsiline vastupidavus

  • Pead lugu puhtusest ja korrast

  • Sulle meeldib suhelda, abistada ja nõustada kliente

  • Oled hea ja sõbralik kolleeg ning tugev meeskonnamängija

  • Sa töötad kiirelt ja professionaalselt

  • Oskad eesti keelt B1 tasemel

  • Sa otsid stabiilset tööd, edukas ettevõttes ja soovid kasvada koos JYSKiga.

Ettevõte pakub

  • Paindlikkust töökoormuse osas

  • Töötasu 1100 eurot bruto kui töötate täiskoormusel

  • Võimalus teenida lisaks põhitasule ka müügiboonust ja tiimiboonuseid

  • Spordikompensatsiooni 90 eurot kvartalis

  • Õnnetusjuhtumi kindlustust 24/7/365

  • Töötaja sooduskaarti JYSKi toodetele

  • Palju teisi töötajate soodustusi seoses elusündmustega

  • Suurepärast rahvusvahelise ettevõtte kultuuri ja toredat meeskonda!

Tööpakkumise number
#815485

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Müüja-laotöötaja Rocca al Mare JYSKi Müüja-laotöötaja Rocca al Mare JYSKi

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud
alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 10 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas, 1 Haapsalus, 1Kuressaares ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 175 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
KAUBAVASTUVÕTJA MUSTAMÄE MAXIMAS Maxima Eesti OÜ
5 p. tagasi
KAUBAVASTUVÕTJA MUSTAMÄE MAXIMAS Maxima Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
Підходить і для українців
KOMPLEKTEERIJA (HAABERSTI KOMPLEKTEERIMISKESKUS) SUPERSA OÜ
840 - 1500 €/kuus
UUS
2 p. tagasi
KOMPLEKTEERIJA (HAABERSTI KOMPLEKTEERIMISKESKUS) SUPERSA OÜ • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
E-POE KAUBA KOMPLEKTEERIJA HAABERSTI K-RAUTA Kesko Senukai Estonia AS
6 p. tagasi
E-POE KAUBA KOMPLEKTEERIJA HAABERSTI K-RAUTA Kesko Senukai Estonia AS • Tallinn
Tallinn
VIP 5
nädal tagasi
KAUBALAADIJA - ROCCA AL MARE JYSK JYSK Linnen'n Furniture OÜ
Alates 1100 €/kuus
5
KAUBALAADIJA - ROCCA AL MARE JYSK JYSK Linnen'n Furniture OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
KAUPLUSE TÖÖTAJAD LINNAMÄE MAXIMAS, LINNAMÄE TEE 57 Maxima Eesti OÜ
UUS
2 p. tagasi
KAUPLUSE TÖÖTAJAD LINNAMÄE MAXIMAS, LINNAMÄE TEE 57 Maxima Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki