Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624850

Müüja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui loomad on Sinu jaoks südamelähedane teema ja Sulle meeldib suhelda erinevate inimestega - Liitu meie toreda perega!
Töötame graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

Sa võid teenida korralikku palka! Meil on kindel põhipalk ja hea tulemustasu;

Sa saad põhjalikku väljaõppet ja tuge;

pakume Sulle ühisüritusi ja oma töötaja soodustusi. Lisaks saad kuni 50% soodustust isikliketele ostudele KIKA kauplustes;

Sul on võimalik teha karjääri;

Sa töötad väga heas keskkonnas kus on ülitoredad kolleegid.

Tööpakkumise number
#624850

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 700 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. november 2019
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

KIKA - suurim lemmikloomakaupluste kett Eestis!
KIKA kauplustes on saadaval nii erinevad lemmikloomad (närilised, akvaariumikalad ja roomajad) kui ka kõik hooldusvahendid, mida lemmikloomade ajakohaseks hooldamiseks vaja, et elu koos lemmikuga oleks lihtne, meeldiv ja rõõmus.

Vaata rohkem