Värsked tööpakkumised

Müüja-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364802

Tööpakkumise number

364802

Töö kirjeldus

Müüja-konsultant suhtleb klientidega, abistab neid nõu, aga ka jõuga. Töö eeldab füüsilist vastupidavust (rasked plaadipakid), hoiab korras müügisaali, paigutab
sinna kaubad ning komplekteerib tellimused.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik, sõbralik ning hea suhtleja. Soovib töötada kaubanduses, ei karda füüsilist tööd, oskab eesti keelt, saab hästi hakkama ka
vene keelega ning omab tõstukijuhtimise ja laotehnika käsitlemise kogemust.

Pakume stabiilset ja püsivat töösuhet, põhipalka ning müügipreemiat, ühiseid üritusi, head seltskonda ning vaheldusrikast ja huvitavat tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2014
Brutopalk:
Alates 880 EUR kuus

Hansas Plaaditurg AS on keraamiliste plaatide jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Otsime oma meeskonda kohusetundlikku ja head suhtlemisoskust omavat müüja-konsultanti.