Värsked tööpakkumised

Müüja-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237340

Tööpakkumise number

237340

Töö kirjeldus

Müüja-konsultandi ülesandeks on kliendile parima teeninduse pakkumine, kaupade käitlemine ja väljapanek, kaupluse korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled esindusliku välimusega, naudid vahetut suhtlemist ning suudad kohaneda erinevate klienditüüpidega, oled leidlik kliendile sobiva lahenduse pakkumisel, oled abivalmis ja virk ega karda ka füüsilist tööd ning oled toetav meeskonnaliige.
Tööks on vajalik eesti ja vene keele ning arvutioskus.

Pakume tööd omanäolises sisustuskaubamajas, töötasu 383 eurot kuus ning müügitulemustest sõltuvat tulemustasu.

Lisainfo

Töökoht Tallinn

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. september 2011
Kuulutus sisestati:
23. august 2011
Brutopalk:
Alates 383 EUR kuus

AS Evelekt on 1994. aaastal asutatud mööbli ja sisustuskaupade jaemüügiga tegelev ettevõte.
Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 10 kauplusest koosnev kaupluste kett, kus pakume laias valikus sisustuselemente ja kodusisustust.
Meie eesmärgiks on rikastada sisustuskaupade turgu ja pakkuda võimalust kõigile unikaalse interjööri loomiseks nii kodus kui tööl.