Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553525

MÜÜJA-KONSULTANT

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 24. august 2018
Kuulutus aegub:22. september 2018

Töö kirjeldus

Sina hakkad olema meie ettevõtte peamiseks esindajaks kaupluses tutvustades klientidele meie kaubavaliku ja pakkudes nendele parima lahenduse.

Ootused kandidaadile

Kas armastad loomi ja tunned huvi lemmikloomapidamise kultuuri vastu? Oled positiivse ellusuhtumisega avatud inimene ning suudad suhelda nii eesti- kui ka vene keeles? Kui tunned, et just Sina oled õige inimene, siis liitu meie meeskonnaga!

Ettevõte pakub

Meiega liitudes ootab Sind:
- Töö kiiresti kasvavas ettevõttes;
- Erinevad võimalused eneseteostamiseks koos karjäärivõimalusega;
- Ettevõttesisesed võistlused ja soodustused;
- Hea ja motiveeruv töötasu, keskmiselt 900 eur kuus (brutto).

Tööpakkumise number
#553525

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. september 2018
Kuulutus sisestati:
24. august 2018

Zoo Planet OÜ on Eesti suurim lemmiklooma tarbeid müüv firma, meie kauplused (43) asuvad üle Eesti. Pakume kõike vajaminevat nii koertele,kassidele, närilistele, lindudele kui ka akvaariumitele.

Vaata rohkem