Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291492

Müüja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide nõustamine ja teenindamine,
kauba müügiks ettevalmistamine ja väljapanek müügisaali.
kauba paigutamine tõstukiga

Ootused kandidaadile

teadmised ehitusmaterjalide valdkonnas,
arvutiga töötamise kogemus,
hea eesti ja vene keele oskus,
varasem lao- ja müügitöö kogemus,
valmisolekut füüsiliseks tööks,
hea suhtlemisoskus,

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Nooruslikku ja toetavat kollektiivi
Motiveerivat palgasüsteemi

Tööpakkumise number
#291492

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
12. november 2012

Ettevõtte põhitegevusaladeks on põranda- ja seinakatete müük ja paigaldus, puidu ja puidutöötlusvahendite müük, keraamiliste plaatide, uste, liistude, vaipade ja põrandamattide müük ning sanitaartehnika müük.
Meil on kohapeal Eesti suurim laovalik põrandakatteid Euroopa kvaliteettootjatelt tänu millele suudame pakkuda head kvaliteedi ja hinna suhet ning kiiret tarnet.

Vaata rohkem