Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531174

Müüja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ostjate kiire ja korrektne teenindamine nii kassas kui teenindusletis,
kaupade vastuvõtmine ning väljapanek müügisaalis,
realiseerimisaegade jälgimine,
kaupade käitlemisnõuete jälgimine ning neist kinnipidamine,
puhtuse hoidmine ning koristamine.
Muud tegevused, mis võivad klienditeeninduses ette tulla.

Ootused kandidaadile

kohusetunde olemasolu ja positiivne suhtumine töötamisse,

tööalast väljaõpet kohapeal, tulemusele orienteeritud töötasu, ettevõttesisest arenguvõimalust, toetavat ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

Kauplus asub Tõrvas.

Tööpakkumise number
#531174

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. mai 2018
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2018

RRLektus AS on jaekaubandusettevõte, kuhu kuulub üle 60 toidu- ja esmatarbekaupade kaupluse Eesti erinevates piirkondades.

Vaata rohkem