Värsked tööpakkumised

Müüja/ klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 628706

Tööpakkumise number

628706

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega otsime oma toredasse Floratrade meeskonda töökat ja särasilmset Hulgilao klienditeenindajat
Meie Jae-ja hulgimüügiesindus asub Tallinnas, Saku 8.

Töö sisuks on taimede, lõikelillede ning floristikatarvete aktiivne müük Jae-ja hulgiklientidele. Lisaks sellele vastutab klienditeenindaja kena väljapaneku laos ning jälgib, et tooted oleks ilusti paigutatud ning hooldatud.

Nõudmised kandidaadile

Aktiivne suhtleja
Positiivne suhtumine klientidesse
Eesmärkidele orienteeritud
Ausus ja korrektsus
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
Teadmised Taimede ning lõikelillede kohta.
Varasem kogemus lillede ja taimede müügis.

Ettevõte pakub

Väga sõbralikku kollektiivi
Floristikalast väljaõpet
Lisateenimise võimalust
Motiveerivat töötasu
Painduvat graafikut

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
21. november 2019

Floratrade OÜ on 2011 aastal loodud ettevõtte, mille peamine tegevusala on toa -ja lõikelillede hulgimüük.

Lisaks lilledele pakume oma klientidele ka floristikatarvikuid ja kõike mida ühele lillepoodnikul oma tegevuses vaja võib minna.

Meie meeskond koosneb inimestest, kellel on pikaajaline töökogemus antud valdkonnas. Floratrade OÜ loodi kuna turul toimuv ei rahuldanud meie nägemust sellest milline võiks olla kvaliteetne ja mitmekülgne sortiment lillekaubanduses. Lisaks põhitoodetele on meie eesmärk pakkuda klientidele värsket, mitmekülgset ja eksklusiivset kaupa ning sellega erineda teistest, soovime pakkuda enamat kui iganenud ning primitiivseid tooteid.
Lisaks lillekioskitele on Interfloweril ka e-pood, kust leiate laia valiku klassikalisi ja trendikaid kimpe ning lilleseadeid, mis muudavad iga sündmuse veelgi erilisemaks!